e-mail: info@cargoeurope.pl
tel./fax: +48 781 840 374

O firmie

Zajmujemy się organizacją transportu drogowego głównie na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Przewozimy ładunki drobnicowe oraz całopojazdowe do wagi 24 ton i rozmiaru 33 europalet. W swojej ofercie mamy także dostawy ekspresowe, pojazdy ADR i chłodnie. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do wysokości 400 000 PLN.

Za cel stawiamy sobie niezawodność realizacji zleceń. Kontrolujemy przebieg pilnych transportów przez 24h / 7 dni w tygodniu. Cały czas pozostajemy do dyspozycji pod telefonem komórkowym. Zawsze przekazujemy dokładne informacje o realizowanych dostawach. Mamy partnerskie podejście do kontrahentów a nasze zobowiązania realizujemy na czas.

Na życzenie możemy dostarczyć referencje od naszych stałych klientów. Zapraszamy do kontaktu firmy posiadające ładunki lub wolne pojazdy w celu podjęcia współpracy.

 
e-mail: info@cargoeurope.pl
tel./fax: +48 781 840 374

Kariera

Poszukujemy spedytorów z doświadczeniem i własną bazą klientów.

 

 

 
e-mail: info@cargoeurope.pl
tel./fax: +48 781 840 374

Kontakt

Cargo Europe Marcin Andraczko

ul. Zwycięstwa 190/202, 75-611 Koszalin
telefon: +48 94 342 78 43, www.cargoeurope.pl, email: info@cargoeurope.pl
NIP: PL6692342405, REGON: 321466419
Rachunki Bankowe w Santander Bank Polska S.A.:
waluta PLN: 42 1910 1048 2793 6422 2083 0001
waluta EUR: PL 15 1910 1048 2793 6422 2083 0002, SWIFT: WBKPPLPP

Marcin Andraczko - kom. +48 781 840 374, marcin.andraczko@cargoeurope.pl

Magdalena Gruchala, kom. +48 735 963 205, magdalena.gruchala@cargoeurope.pl

Weronika Janusz, kom. +48 794 209 193, weronika.janusz@cargoeurope.pl

Joanna Bugaj, kom. +48 664 442 090, joanna.bugaj@cargoeurope.pl

Karolina Malmon, kom. +48 513 945 512, karolina.malmon@cargoeurope.pl

Paweł Leszczyk, kom. +48 509 265 387, pawel.leszczyk@cargoeurope.pl

Mateusz Lowin, kom. +48 664 462 910, mateusz.lowin@cargoeurope.pl

Ewelina Wieńska, kom. +48 514 454 702, ewelina.wienska@cargoeurope.pl

Agata Jędrzyńska, kom. +48 735 963 205, agata.jedrzynska@cargoeurope.pl

Łukasz Brewiński, kom. + 48 781 840 374, lukasz.brewinski@cargoeurope.pl

Sebastian Sidło, kom. + 48 516 612 935, sebastian.sidlo@cargoeurope.pl